Zac Efron Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Efron Fan Club

Zac Efron

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zac'in Sırları...

5 posters
YazarMesaj
MelikEfron

MelikEfron

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 6:24 pm

-İtiraf et:HSM setinden birşey çaldın mı?
Zac Efron:Evet!İlk film boyuncca Troy'un okul yüzüğünü çok istemiştim.İçinde adı yazılıydı ve dış yüzünde de Wildcats basket takımının arması vardı.İlk filmde veremeyecekelrini,çünkü çekimler için ihtiyaçları olduğunu söylediler.Bir sonraki hafta bir dergiyi kasrıştırırken bir baktım ki Troy yüzüğünü bir soru karşılığında,ödül olarak veriyorlar.İnanamadım!İkinci filmde yine aynı şey oldu.Yine çekimler bittikten sonra yarışmayla birisine vermeye kalktılar.Bu sefer setten yüzükle birlikte ayrıldım..Ertesi gün yüzüğü benden istediler.Ben de onlara şöyle dedim, ''cesedimi çiğnemeniz lazım!Troy'un yüzüğü bende kalacak!''Şu an hala parmağımda!

-Hakkında duyduğun en çılgun dedikodu neydi?
Zac:Bir kere bir klübe gittiğimi ve orada Lil' Wayne ile öpüştüğümü yazmışlardı.Ertesi gün babam arayıp bunun doğru olup olmadığını sordu.Ben de tabiiki şöyle dedim, ''Neden bahsediyorsun baba!?!''.Ailem benimle ilgili garip birşey duyduğunda hemen arayıp,doğru olup olmadığını sorar.Ama artık alıştılar.Haberlerin yüzde 99.9'unun doğru olmadığını biliyorlar.

-Diğer oyunculara kötü davrandığın oluyor mu?
Zac:Aslında karavanımda tonalrca su balonu var.Karavanım onlarla dolu.Yüz tane bile olabilir.Ne olur,ne olmaz!Ne zaman dışarıda birisinin dalga geçtiğini,çok gürültü yaptığını duysam,dışarıya 2,3 tane su balonu fırlatıyorum.Neredeyse bütün kadroyu bir yada iki kez bombalamışımdır!

-Bu filmin HSM'nin son bölümü olması seni üzüyor mu?
Zac:Hem de çok.Kadromuz için bu son büyük maceramız.O yüzden benim için de önemli.Hayatımızla belli bir paralellikle gidiyor aslında.Tek mezun olan Troy ve Gabriella degil.Biz de bir bakıma kendimizden mezun oluyoruz.

ZAC'İCE CÜMLELER:
-Hangi aktörle çalışmak için ölüyorsun?
Zac:Johnny Depp...Ona soracak milyonlarca sorum var...
-Olmadan yapamayacağın eşyan nedir?
Zac:Kaykayım.Bir tanesini sürekli yanımda taşırım.Arabamın bagajında benimle geziyor.
-Bir filmde aşığının kimin oynamasını isterdin?
Zac:Penelope Cruz.Onu uzun zamandır çok beğeniyorum...

Seventeen aralık ayı dergisinden ALINTIDIR!!
_miNa_Zac_
Admin
Admin
_miNa_Zac_

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Geri: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 7:18 pm

Sağol canım =)
https://zacefronfanclub.yetkin-forum.com
qizemm_95

qizemm_95

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Geri: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:59 pm

thank you saol SmileSmileSmile
Beyz[A]shLey
Moderatör
Moderatör
Beyz[A]shLey

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Geri: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:37 pm

saol cnmm lol! lol! lol!
Mrs.Efron

Mrs.Efron

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Geri: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:52 pm

çook saol
Mrs.Efron

Mrs.Efron

Zac'in Sırları... Empty
MesajKonu: Geri: Zac'in Sırları...   Zac'in Sırları... Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:54 pm

böyle bir röportajı olduğunu bilmiyordum affraid Question

Zac'in Sırları...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zacin Eski Sevgilisi Marianın Şok Açıklamaları !