Zac Efron Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Efron Fan Club

Zac Efron

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...

5 posters
YazarMesaj
_miNa_Zac_
Admin
Admin
_miNa_Zac_

Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Empty
MesajKonu: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 2:00 pm

High school musical'in genç ve yakışıklı oyuncusu zac efron'la yaptığımız sımsıcak ve yepyeni röpörtaj

HAYATIMIN EN ACI VERİCİ ANI !

Geçen senedeki sıkandal olayından sonra disney büyük bir şok geçirmişti.Genç yıldız vanessa hudgens'in çıplak fotoraflarının basına sızmasından sonra bakalım sevgilisi zac efron ne yapmış ?

Zac E. :O olayı evimde magazin izlerken duydum.Hayatımın en acı verici olayını işte o an yaşadığımı hissettim.Hemen paltomu alıp evden fırladım .İlk olarak vanessa'nın evine gittim ailesi olanlardan habersizdi onlara bişey belli etmeden gittim.Ashley'yi aradım vanessa'nın yanında olduğunu söyledi.Hemen taksiye atlayıp Ashley'ye gittim.Geldiğimde vanessada perişan görünüyordu.Ağlıyordu.Ashley önüme geçip beni engellemeye çalıştı.O kadar sinirliydimki bende ağlamaya başladım.Sonra ikimizde sakinleşip iki yetişkin insan gibi birbirimizle konuştuk.Ve aramızda olayı böylece halletmiş olduk...

BU OLAYDAN SONRA VANESSA HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİM DEĞİŞMEDİ.

Sıkandal olayından sonra zac efron'nun sevgilisi vanessa hakkında düşünceleri deyişmişmidir dersiniz ?? İsterseniz bide kendisine soralım.
Zac E. : İlk başlarda böyle düşüncelerim oldu tabi, ama sonra onun hakkında yanıldığımı anladım . O benim için hala çok deyerli , O hala benim için dünyanın en iyi ve en güzel insanı ...

GELECEĞİM HAKKINDA ÇOK PARLAK PLANLARIM VAR !

Hep genç kızların sevgilisi oldu. Onu high school musical'iyle tanıdınız peki acaba hep muzikal oyuncusu olarak mı kalıcak ??,

Zac E. :Tabiki o yöndeki kariyerimi geliştiricem. Ama başka projelere!de imza atmak istiyorum.Geleceğim hakkında çok parlak planlarım var.Madonna gibi bir kariyerim olsun istiyorum.Kendimi müzik açısındanda geliştiricem...
https://zacefronfanclub.yetkin-forum.com
Beyz[A]shLey
Moderatör
Moderatör
Beyz[A]shLey

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:53 pm

saol askum minam
qizemm_95

qizemm_95

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 3:10 pm

saol shekerim
Beyz[A]shLey
Moderatör
Moderatör
Beyz[A]shLey

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 8:52 am

ayy kıyamammm
Mrs.Efron

Mrs.Efron

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 4:15 pm

BEBİŞİM SEN ÜZÜLME YETER
hilal

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 4:46 pm

merhaba arkadaşlar bn bu siteye yeni üyeyim nasılsınız Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_biggrin
hilal

MesajKonu: Geri: Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...   Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 4:47 pm

merhaba a.s sizle arki olabilirmiyim Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ... Icon_biggrin

Zac Efron Hayatımın En Acı Verici Anı ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» zac efron'un hayatının en acı verici anı
» Zac Efron 10.
» 4 Soruda Zac Efron
» Zac Efron Röportaj
» Zac Efron Resimleri