Zac Efron Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Efron Fan Club

Zac Efron

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Röportaj ((( hsm dergisinden lucasın röportajı buyurun )))

YazarMesaj
Beyz[A]shLey
Moderatör
Moderatör
Beyz[A]shLey

Röportaj ((( hsm dergisinden lucasın röportajı buyurun ))) Empty
MesajKonu: Röportaj ((( hsm dergisinden lucasın röportajı buyurun )))   Röportaj ((( hsm dergisinden lucasın röportajı buyurun ))) Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:52 pm

ewet arkiler işallah beyenirsiniz bn bu çoçuğu yerim ya çok tatlı

High School Musical dergi: School Musical'ın bir parçası olmak seni hangi konuda değiştirdi?
Lucas: bu kadar başarılıu olacağımızı düşünmemiştim, sadece gençler için bir film olacağını sanıyordum!Oysa High School Musical sayesinde 15.000 seyircinin önünde sahneye çıktım ve Michael Jackson'un bile elini sıktım!Genel olarak bende iz bırakan şey profesyonel ve insani deyimlerdir.

H: oyunculuk deneyimin sana neler kattı?
L: tiyatroda ki sanatsal ortam içinde büyüdüğümden, sahne yolunu izleyeceğime zaten emindim.Ancak nu film, sinama yapma olasılığını yeniden değerlendirmeya yol açtı ve şimdi bunu yapmayı en çok istediğim şey olduğunu biliyorum.Bunun dışında bir müzikalde rol almak da güzeldi: Küçüklüğümden beri çoğunu seyretmiştim ve bana göre onlar gösterilerin en güzeliydi.

H: senaryo hakkında en düşünüyorsun?
L: senaryoyu ilk kez sette okudum!Önce sadece müzikleri dinledik ve şarkıları kaydettik.Bence filmin en güçlü noktası, karakterlerin büyümesi ve bu arada kendilerini sınayan zorluklara meydan okumalarıydı.

H: sen aynı zamanda bir müzüsyensin: hiç sete müzük aleti getirdin mi?
L :Ah, evet.Hiç bırakmadığım gitarım ve ve bir çok müzik aleti daha hep yanımdaydı.

H: Beyzbol ile hip hopu birleştirmek nasıldı?
L : Eh aslında düşünürseniz, hip hop ve cazz ile atletik hareketler hibi iki farklı tarzı karıştırmak oldukça tuhaftı!Ama denemeler başladığında, dans ederken ve oynarken eğlendiğimizi fark ettik ve her şey doğal bir şekilde gelişti.

H: Dans sahneleri nasıl çekildi?
L: Çekime başlamadan önce aklım biraz karışıktı ve her şey bana garip görünüyordu...Bir numara yapman gerektiğinde onu sadece teorik olarak bilirsin, ama sonunda ortaya neyin çıkacağını bilemezsin!Neyse ki Kenny'nin (rejisör) kafasında her şey açıktı.Bna güven verdi ve parçalar da teker teker ortaya çıktı!

H :Sportmen biri misin?
L: Hiç golf oynamamıştım, bana çocuklara uygun bir spormuş gibi gelemezdi.Oysa küçükken basketbol oynamıştım ve sette tutkum yine geri döndü...Çok eğlenceliydi!...

Röportaj ((( hsm dergisinden lucasın röportajı buyurun )))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roportaj....
» Zac Efron Röportaj
» Zac Efron Röportaj (Heygirl)
» hsm ropörtajı
» HSM dergisindeki Ash ropörtajı